free web page counters Sebo Filtreleme - Sebo Türkiye Temizlik Makineleri

SEBO FİLTRASYONU

S-Sınıfı Filtrasyon

Bütün SEBO Vakumlu Temizleyiciler S-Sınıfı Filtrasyon standartları ile sunulmaktadır. S-Sınıfı Filtrasyon standartlarını karşılamak için 0.3 mikron ve üzeri partiküllerin %99,97’sinin filtre edilmesi gerekir. SEBO S-Sınıfı sistemi ise 1 micron ve üzeri partikülllerin %100’ünü filtre eder. Allerjilerin temel sebeplerinden toz akarlarının dışkıları 10 mikron kadardır. SEBO Vakumlu Temizleyicilerinin bu noktada İngiliz Allerji Kurumunun onayına sahip olduğunu hatırlatmak isteriz.

S-Sınıfı Filtrasyon, çok küçük toz ve kir parçalarını son derece iyi bir şekilde filtre edilmesi ve SEBO Vakumlu Temizleyicilerin içerisinde kalarak tekrar havaya karışmaması sebebiyle, astım ve alerjiden mustarip kişilerin temizlikte yüksek standart ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayacaktır.

Bütün SEBO Vakumlu Temizleyiciler üç kademeli filtrasyon sistemine sahiptir. 

- Birinci kademe, çok katmanlı ağzı mühürlenebilir filtre torbasıdır. Bu torba bakteri, allerjen ve diğer zararlı maddeleri etkili bir şekilde tutar ve güvenli bir şekilde atılabilmesini sağlar.

-İkinci kademe, filtre torbasının yanına konumlandırılmış, aynı zamanda motoru da koruyan, motor filtresidir.

- Son filtre ise en küçük partikülleri bile filtre ederek temiz havayı garanti eden hava çıkış filtresidir.


 

Elektrostatik Filtrasyon

S-Sınıfı Filtrasyon

Elektrostatik filtrasyon, hava akımından partiküllerinin üzerine çeken ve tutan statik elektrik yüklenmiş mikro-fiber kullanılarak sağlanır. Bu, oldukça etkili filtrasyon sağlarken, filtre yüzeyinin görece açık kalmasını ve daha iyi bir vakum performansı için güçlü hava akışının devamını sağlar. 

             

Tüm SEBO ev grubu ürünleri S-Sınıfı filtrasyon ile gelir veya kolaylıkla bu standartlara yükseltilebilir. S-Sınıfı filtrasyon standartlarını karşılamak için 0.3-0.5 mikron arası partiküllerin %99,97’sinin ortamdan uzaklaştırılması gerekir. SEBO S-Sınıfı sistemi ise 1 mikron ve üstü partiküllerin %100’ünü filtre eder. Toz akarlarının dışkısı yaklaşık 10 mikrondur. Bir mikron yaklaşık milimetrenin binde birine karşılık gelir. İnsan saçı 70-100 mikron arasın kalınlığa sahiptir.

SEBO sistemde, hava akımı doğrudan mikro-filtre torbasının içerisine doğru gider, kenarlarından hava çıkarken kiri tutar ve emişi devam ettirir.  

                                    

 
Powered by Bilgeweb