free web page counters Anti Alerji - Sebo Türkiye Temizlik Makineleri

Yaşam Alanlarından Alerjenleri Uzaklaştırmak

SEBO Sistem ve Alerji

Alerji ile yaşam alanlarımızda yaygın olarak karşılaşılmaktadır. Yaklaşık her dört insandan biri yaşamının bir döneminde alerjiye maruz kalmaktadır. Her yıl, yarısından çoğu çocuklar olmak üzere, bu sayı %5 yükselmektedir.

Kapalı alanların hava kalitesi, çoğu zaman, dış alanların havasından 20 kat daha kirlidir ki bu durum kapalı alanları alerjenler ile mücadelede kilit savaş alanı haline getirmektedir. Alerjen miktarını azaltmak, alerji ile mücadelede kilit öneme sahiptir.

Yaşam alanlarındaki alerjenlerin kaynağı çoğunlukla toz akarları, kedi ve köpek gibi evcil hayvanlar, ev kimyasalları, ev bitkileri kaynaklı polenler, küf ve sigara külüdür.

Zeminlerin, mobilyaların, perdelerin ve döşemelerin düzenli vakumlanması, toz akarlarının ve besin kaynaklarını azaltması sebebiyle, toz akarı alerjisi ile mücadelede önemlidir. Vakumlama vasıtasıyla, ortamda bulunan poleni de azaltabilirsiniz. Bu mücadelenin etkili olması için, iyi temizleme performansına sahip, yüksek filtrasyonlu bir makine kullanılması gerekir. Eğer yaşam alanınızda evcil hayvan varsa, o takdirde hayvan kıllarını temizleyebilmek için döner fırçalı bir makine şarttır.    

SEBO, bu ihtiyaçları karşılayan, S-Sınıfı filtrasyona sahip, İngiliz Alerji Kurumu onaylı, yaşam alanları için (ev, otel, cami vb.)  ideal dikey tip, silindir fırçalı vakumlu temizleyiciler üretmektedir.

İngilz Alerji Kurumu Onay Mühürü

İngiliz Alerji Kurumunun testleri, filtrasyon sisteminin, toz akarı alerjenlerinin %100 bertaraf edildiğini ve SEBO filtre torbası sisteminin vakumlu temizleyiciyi boşaltmayı son derece hijyenik hale getirdiğini tespit etmiştir. 

Toz İçin Kaçış Yok

SEBO sistemi ile bir kere toz vakumlandığında, bir daha asla karşılaşmayacağınız garanti altına alınmış olur.

 

Powered by Bilgeweb